Po - Pá 7.00 - 15.30 hodin

Drobečková navigace

Úvod > Autoservis

Autoservis osobních a vozidel do 3,5 t

Rychloservis provádí kvalitní služby ve všech oblastech autoopravárenství. Je registrován v partnerské síti SAČR (Svaz prodejců a opravářů motorových vozidel České republiky) a dále registrovaným AutoKelly autoservisem. Je členem nadnárodní skupiny specialistů na brzdy Ate,kde provádíme záruční a pozáruční servis na těchto segmentech.Naši mechanici prochází pravidelnými ročními školeními,která jsou pro tuto činnost nezbytná.

Prezentace firmy je i v závodní oblasti, kde podporujeme mladé jezdce MOTORSPORTU SEKANINA v autocrossu, rallyecrossu, motocrosu a v závodech do vrchu. 

RYCHLOSERVIS provádí

 1. Expresní servis vozidel všech značek
 2. Mechanické opravy všech typů – brzdy,tlumiče,výfuky, oleje, podvozkové díly, atd.
 3. Karosářské a lakýrnické práce
 4. Elektroopravy vozidel
 5. Diagnostika vozidel-mazání a odstraňování závad z řídících jednotek
 6. Plnění a opravy klimatizací
 7. Geometrie vozidel 8 - bodová laserová Bosch
 8. Pneuservis včetně prodeje pneu za bezkonkurenční ceny
 9. Kontrola stavu tlumičů
 10. Příprava a provedení STK
 11. Montáž zamykání řazení ,,Medvěd blok ,, záruční a pozáruční servis
 12. Odtahová služba
 13. Ekologická likvidace vozidel
 14. Pravidelné jarní a podzimní prohlídky vozidel našich zákazníků - zdarma
 15. Věrnostní program pro stálé zákazníky
  1. Slevové karty na opravy
  2. Náhradní vozidla zdarma
  3. Odtahy vozidel za netto ceny

Náš autoservis

Náš autoservis

Bruntál

Náš autoservis

Nevíte si rady s Vaším vozem a potřebujete opravdu rychlou pomoc? Náš rychloservis je tu právě pro Vás! Provádíme drobné i větší opravy a úpravy motorových vozidel. Přijeďte s vozem k nám nebo zavolejte naši odtahovou službu (24 hodin denně na území celé Evropy), my s Vámi vše do detailu probereme a po kompletní diagnóze vozidla navrhneme další postup. Vyberete si takové řešení, které vyhovuje právě Vám, a my se okamžitě dáme do práce. Autodíly nám vozí v pravidelných dodávkách třikrát denně, což nám umožňuje Vám vůz předat opravený ještě ten den, ve kterém ho k nám přivezete. Jako náhradu Vám po dobu opravy poskytneme náhradní vozidlo zdarma. Veškerý postup oprav a servisu je zaznamenáván na video a u větších zásahů pořizujeme také fotodokumentaci, kterou Vám zašleme ke schválení formou MMS či e-mailem. Navíc pro Vás povedeme kompletní databázi všech oprav, což Vám pomůže při případném prodeji vozidla nebo kalkulaci provozních nákladů.

Jarní a podzimní prohlídky našim stálým zákazníkům poskytujeme zcela zdarma. Stanovíme optimální postup pro co nejvyšší životnost vozidla a pak už záleží jen na Vás, zda doporučené kroky provedeme či nikoli.

Chystáte se koupit ojetý vůz? Našim stálým zákazníkům poskytujeme prohlídky vozidel, která se chystají koupit, zcela zdarma.

Postihla Vás nutnost řešit pojistnou událost? Našim klientům zajišťujeme kompletní realizaci od papírové legislativy po úplnou opravu havarovaného vozidla. Pro případ řešení právních obtíží můžete využít našeho spojení s právníky i odbornými odhadci.