Po-Pá - 7:00 - 15:30 hodin 608 344 300
Drobečková navigace

Autoexpres > O nás

Historie firmy

Firma AUTOEXPRES vznikla na začátku roku 1992 a zahájila prodej náhradních dílů od tzv. ”náhradních výrobců” na zahraniční vozidla. Během relativně krátké doby si zejména vzhledem k úzké spolupráci s renomovanými zahraničními firmami vypracovala cit pro vysokou profesionální kvalitu odvedené práce. Postupně si vybudovala zázemí pro dodávky velmi široké palety dílů pro většinu zahraničních aut do ČR dovezených. Dnes nabízí kromě výše uvedeného i doplňky a příslušenství včetně kompletních služeb - od objednávky až po dodávky do domu.

Firma AUTOEXPRES zastupuje několik světových výrobců na českém trhu, dodává jejich kompletní katalogový sortiment za skvělé ceny a ve velmi krátkých dodacích lhůtách. Je schopna splnit téměř jakékoli přání. Velmi kvalitně také zajišťuje veškeré poradenské a servisní služby.

Během několika let firma zakotvila na trhu také jako dodavatel velkoobchodního charakteru, od značkových servisů počínaje až po drobné domácí servisní kutily, čímž si zajistila poměrně rychle se rozrůstající síť dealerů a obchodních partnerů.

V rámci expanze se v roce 2000 firma přemístila do vlastního objektu na ulici Chválkovická 55 v Olomouci, kde nyní poskytuje své služby ve spolupráci s firmou AUTO KELLY. 

V Bruntále jsme se přestěhovali v roce 2009 na ulici Eduarda Beneše, do vlastního objektu. Zde stejně jako v Olomouci spolupracujeme s velkoobchodním dodavatelem autodílů a to s firmou Auto Kelly,která zde provádí své aktivity v rámci vlastní provozovny. Dodávky zboží jsou obdobné – buď přímo ze skladu nebo na druhý den ze skladu centrálního.

Napište námVámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.

NOVINKY
aktuálně u nás

5. 3. 2015
Chystáme spuštění nového webu.

 

PROVOZNÍ DOBA:
Pondělí - Pátek 7:00 - 18:00

Telefon:
608 344 300

 PODPORUJEME:

S Motorsport