Po - Pá 7.00 - 15.30 hodin

Drobečková navigace

Úvod > Stará struktura - nemazat > Úvod

Autoexpres ČR, s.r.o.

Jsme stabilní společnost s více než 30letou tradicí na trhu. Zaměřujeme se na špičkovou kvalitu našich služeb a stoprocentní provedení práce. Spolupracujeme s renomovanými mezinárodními i tuzemskými společnostmi a budujeme si reputaci cestou profesionality a výhradně prozákaznického přístupu.

Nová služba pro zákazníky. NOVINKY

Hlavním zaměřením naší společnosti je rychloservis motorových vozidel. Máte problém s Vaším vozem a potřebujete situaci vyřešit ještě v průběhu dne? Chcete pouze vyměnit olej, filtr nebo provést jinou drobnou či větší opravu? Obraťte se na nás, my s Vámi vše zkonzultujeme, navrhneme řešení a ihned se dáme do práce. Díky dodávkám autodílu několikrát za den jsme schopni Vám pomoci opravdu rychle! Celý proces opravy zaznamenáváme kamerovým systémem a pořizujeme fotodokumentaci – můžete se na vše podívat a zkontrolovat náš postup.


Katalog - jsme prodejním místem, zásobovaným 2x denně.

 

Olomouc - Rychloservis

   


Nákup bez rizika

zboží platíte až při předání nebo převzetí zboží a navíc jej můžete ve stanovené lhůtě i vyměnit, pokud jste si vybrali špatný typ. Firma je registrována v partnerské síti SAČR (Svaz prodejců a opravářů motorových vozidel České republiky).Firma je certifikovaným servisem sítě AUTO KELLY, pro jejichž zákazníky provádí veškeré opravy vozidel.V roce 2014 získala firma certifikát "důvěryhodná firma" v rámci projektu evropské unie.

Zboží je možno objednávat:

telefonicky:

viz. kontakty

e-mailem:

autoexpres@volny.cz - pro zákazníky z Olomoucka
autobrun@volny.cz – pro zákazníky z Bruntálska

Dodávka zboží až do domu

s Vaším větším nákupem nemusíte mít u nás žádné starosti. Prostřednictvím našich smluvních přepravců Vám jej doručíme až do domu. Zboží zaplatíte v tomto případě až při jeho fyzickém převzetí

Záruka na zboží

firma AUTOEXPRES poskytuje na veškeré zboží záruční lhůtu, a to 24 měsíců. Svoji kvalitou se nabízené zboží rovná kvalitě originálních dílů, což je od 1. 10.2004 deklarováno certifikáty výrobců.

“FAST ORDER” systém

zboží, které si u nás objednáte a které Vám potvrdíme si u nás můžete odebrat ihned, nejpozději do 24 hodin

Tech Support

firma AUTOEXPRES Vám samozřejmě nabízí i informační zázemí. Naši pracovníci Vám ochotně poradí s Vašimi technickými problémy, popřípadě Vám podají jakoukoliv informaci o zboží.

Zajišťujeme poradenskou činnost v oblasti nákupu ojetých i nových vozidel. Máme neustále v nabídce více než 5O ojetých vozidel ze zahraničí-vše jsou to dovozy na čistopisech, nebourané včetně servisních knížek. Své požadavky sdělujte na tel.608 – 344 300 - 1.

Provádíme zdarma prohlídky jetých vozidel, které hodláte zakoupit.

Stanovujeme i rozpočet nutných oprav na těchto vozidlech včetně odhalení možných skrytých závad.